Poštovani,

Fakultet za menadžment i poslovnu ekonomiju Univerziteta u Travniku organizuje projekat Start-up i učeničko preduzetništvo – osmisli ideju i stavi je u funkciju, koji ima za cilj da podstakne i ohrabri učenike srednjih škola u Bosni i Hercegovini da aktivno rade na prepoznavanju i analiziranju svojih inovativnih preduzetničkih ideja.

Finalno takmičenje najboljih učeničkih timova će biti održano 12.11.2021. godine u 12h, na Fakultetu za menadžment i poslovnu ekonomiju, na kome će učenici i učenički timovi imati priliku da pred žirijem, koga sačinjavaju istaknuti stručnjaci, profesori, menadžeri i konsultanti, prezentuju svoje biznis planove i obrazlože kvalitet, inovativnost, praktičnu izvodljivost i profitabilnost ideje.

Učesnici koji osvoje prvo, drugo i treće mjesto bit će nagrađeni u vidu stipendija za školarinu.

Pozivamo sve učenike srednjih škola u Bosni i Hercegovini da nam se pridruže i da učestvuju na izazovnom takmičenju.

Hvala na saradnji.

Srdačan pozdrav.

Adresa:  Azapovići   439,   općina   Kiseljak, magistralni put Sarajevo – Kiseljak, BiH

Tel: 030-878-045