
Promocija knjiga naših profesora povodom Svjetskog dana knjige
Fakultet za menadžment i poslovnu ekonomiju sa zadovoljstvom najavljuje svečanu promociju pet knjiga iz oblasti ekonomije, menadžmenta i poslovne etike, koje su autorski ili koautorski potpisali naši uvaženi profesori.
Promocija će se održati u srijedu, 23. aprila 2025. godine s početkom u 11:00 sati u Sali 2 fakulteta, u sklopu obilježavanja Svjetskog dana knjige.
Na promociji će biti predstavljene sljedeće knjige:
Autor: prof. dr. Sadik Bahtić
• Marketing
• Ekonomski razvoj – drugo izdanje
• Mikroekonomija
Autorica: prof. dr. Azra Sućeska
• Menadžment ljudskih resursa
• Poslovna etika
Ova djela predstavljaju vrijedan doprinos savremenoj stručnoj i akademskoj literaturi, te potvrđuju opredijeljenost Fakulteta za kontinuirano jačanje kvaliteta obrazovanja i podršku naučno-istraživačkom radu svojih profesora.
Cijeli program promocije dostupan je u agendi.
Ranije objavljeno
Međunarodna saradnja – INCOHIS 2025
Fakultet za menadžment i poslovnu ekonomiju Univerziteta u Travniku ponosno obavještava da je postao partner [...]
Odbor za kvalitet Univerziteta u Travniku nastavlja s ispunjavanjem svoje važne misije
Zaključak sastanka Odbora za kvalitet: "Uspjeh je u timskom radu" Krajem mjeseca jula u sjajnoj, [...]
Konkurs za upis studenata u ak. 2025/2026.
Na osnovu Odluke Vlade SBK/KSB broj: 01-11.7-7251/2025 od 10.7.2025. godine i člana 144. Statuta Univerziteta [...]