Obavještavamo studente II i IV godine dodiplomskog studija, kao i studente master studija koji slušaju predmet Ekonomija javnog sektora, da je u cilju osiguranja veće mjere socijalnog distanciranja došlo do izmjene satnica ispita. Više informacija na linkovima za raspored ispita.

*Napomena:

U cilju sprečavanja širenja korona virusa (COVID19)  molimo da pri ulasku u službene prostorije Fakulteta poštujete sljedeće mjere:

1. dezinfekcija ruku i obuće predviđenim sredstvima za dezinfekciju;
  2. upotreba zaštitne maske;
  3. upotreba  rukavica;
  4. obavezna distanca od 2 metra                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Kako bi se mogle formirati manje ispitne skupine i realizovati ispiti na propisani način od strane Ministartsva, potrebno je doći na ispite prije zakazanog termina. Molimo vas da se pridržavate navedenih uputa. Napominjemo da studenti koji se ne pridržavaju navedenih mjera neće moći pristupiti ispit.

UPRAVA FAKULTETA